Amino Acid

3 Şubat 2008 Pazar

Amino Asitler

All Stars Amino Drink Powder 600 gr

Amino asit profili olabilecek en yüksek kombinasyonlarda ve en iyi oranlarda üretilmiş All Stars Amino Drink, hem vücudun üretemediği ve mutlaka dışarıdan alınması gerekli olan temel amino asitleri maksimum miktarda içerir hem de kas sistemindeki amino asit kutbunun yüzde 60ını oluşturan L-Glutamine gibi çok özel bir amino asit sayesinde, hücre hacmini artırır ve katabolik kortizon etkisini azaltarak ağır antrenmanda fazla yüklenmelerden kaynaklanan aşırı antrenman sendromunu önler.

All Stars Amino Tropin 132 Tablet

All Stars Amino Tropin 3,2 dak. gibi inanılmaz bir sürede çözülmeye başlayan özellikte ve 8406 mg amino asit porsiyon kapasiteli, vücudun üretemediği temel amino asitlerden oluşan olağanüstü bir amino asit formülüdür. Diğer bir önemli özelliği ise antrenmanlarda NO (Nitrik oksit) üretimini tetiklemesidir.

All Stars Amino 2500

Yüksek kalitede Whey proteininden üretilmiş komple spektrumlu amino asit kaynağıdır. Bu nedenle, ağır antreman dönemlerinde bile metabolizmanın ihtiyacına eksiksiz cevap verebilecek kapasitededir.

All Stars Amino 1000

Bünyesindeki biyoaktif peptitler ve peynir altı suyu proteini peptitleri sayesinde vücuttaki insülin ve büyüme hormonlarının üretilmesine yardımcı olur.

Hiç yorum yok: